Cinsel Sohbet Sex Sohbet Odaları | Gay Sohbet Hattı

Sex Hattı
Sex Sohbet HattıDamlanın Ayakkabı Sevdası


Az sonra anlatacaklarım tamamen gerçektir hiçbir abartma yoktur ve bizzat benim yaşadığım olaylardır. Benim adım Kaan. Çevresi olan popüler ve yakışıklı bir erkeğim. Yıl 2013. İzmirde okuyan bir erkek arkadaşım var ve 15 günlük tatilde bir kaç eski lise arkadaşı buluşup onun evinde kalıcağız. 2 erkek 2 kız olan arkadaş grubumuzla bir hafta boyunca İzmirde takılmak planımız. Kızlardan birinin ismi Büşra ve İzmirde okuyor. Diğeri ise Damla ve Trabzonda okuyor. Planlar yapıldı her şey tamam ve biletler alınıp İzmirde buluşuldu.

Hepimiz kankayız kimsenin arasında sevgili olmak gibi bir durum yok. Neyse konuyu Damlaya getireyim diğerlerinin konu ile alakası yok. İlk 3 gün normal takıldık falan sonra Büşra ve diğer arkadaşımın dersleri vardı hafta içi onlar okula gittiler. Damla ile ben evde yalnız kaldık. Damla ile de aramız çok iyi oldukça iyi birer arkadaşız. Oldukça hoş bir kız sarışın güzel yüzlü bakımlı ve vücudu güzel. Her ne kadar kanka olsak da içten içe ondan hoşlanmaktayım. Hatta çoğu zaman onu ve ayakkabılarını düşünerek mastürbasyon yapmışlığım var.Ve ayakkabılarını da her zaman beğenirim topuklu olsun bot olsun hep şık ayakkabılar giyer.

Yanında getirdiği ayakkabılar arasında çizme, iki tane düz bağcıklı ayakkabı ve bir topuklu vardı. Çizme ve düz ayakkabılardan birini ayakkabılığa koymuştu. Topuklu ve diğer bağcıklı ayakkabı ise bavulundaydı. Amacım tüm ayakkabıları yalamaktı. Damla bana duş alıcağını söyledi ve tuvalete girdi. İşte fırsat buydu. Tuvaletin kapısı hemen ayakkabılığın yanındaydı o yüzden ordaki ayakkabılarını yalamak tehlikeliydi çünkü eğer aniden kapıyı açarsa hemen yakalanabilirdim. Bende o yüzden ilk bavulun bulunduğu odaya gittim.

Kapıyı kapattım ve topuklu ayakkabısının tekine penisimi geçirip diğerini yalayarak 2 posta boşaldım. Sonra hızımı alamayıp içerdeki çizmeyi de yalamak isteyerek odadan hızla çıktım. Çizmeyi aldım halının üstünde eğildim ve başladım yalamaya bi yandan da asılmaya. Çok heycanlıydım çünkü Damla içerdeydi ve her an çıkabilip beni görebilirdi. O an bunu düşünemiyordum Damlanın çizmesine sikimi sokmuş zevkten uçmakla meşguldum. Gerçekten harika bir histi. Tamamen kendimden geçmiş olmalıyım ki tam boşalacağım sırada kapının açıldığını farketmedim. Aniden önüme baktığımda ise Damlanın penisime bakarak donduğunu farkettim.

O an dayanamayıp çizmenin üstüne boşaldım ve Damla yaklaşık 20 saniye boyunca kıpırdamadan boşalmamı izledi.Suratım kıpkırmızı olmuştu. Damlanın çizmesi döller içindeydi ve ben çaresiz bir şekilde Damlanın bana ne diyeceğini bekliyordum. Yüzüme bile bakmıyordu. Penisime bakarak donmuş kalmıştı. Çaresiz bir şekilde biraz kekeleyerek ‘Temizlicem’ dedim. Damla ‘Ne?’ diyerek yüzüme baktı. Gerçekten rezil bir durumdaydım açıklayamıyordum. ‘Ne yaptın sen?’ dedi ve suratıma bir tokat attı. Yutkundum ve ‘Telafi edebilirim’ dedim. O da kızgın bir şekilde ‘Nasıl ediceksin peki?’ dedi. Ben de ‘Ne istersen yaparım’ dedim. Bi süre birbirimize baktık. Nefes nefese kalmıştım. O sırada penisim halen dışardaydı ve dimdikti. Baksırımın içine sokamamıştım o heycanla. Damla tekrar penisime bakarak ve gülümseyerek ‘Demek ne istersem yapıcaksın’ dedi. Bende ‘Evet’ dedim. ‘O zaman gözlerini kapat’ dedi. Çok heycanlıydım o an neler hissettiğimi kelimelerle anlatamam. Kalbim güm güm atıyordu. Gözlerimi kapadım. Penisimi eline aldığını farkettim ve hafiften gözümü açtım. ‘Hayıır açmak yok dedi’ Anlaşılan penisim hoşuna gitmişti.

Gözümü tekrar kapadım ve penisimi ağzına aldığını farkettim. Cennetteydim resmen. Damla bana sakso çekiyordu. Bi süre halının üstünde bana sakso çekti. İyice zevke geldikten sonra Damlayı kaldırıp kafasını duvara dayadım ve sikimi ağzına soktum. Harika bir şekilde yalıyordu. O pozisyoda yaklaşık 10 dakika boyunca bana sakso çekti ve bende 4 posta boşaldım. Nefes almadan yalıyordu. Biraz bekle dedim ve bavul olan odaya gidip topuklusunu aldım. Topuklunun biri döller içindeydi o yüzden diğer tekini aldım.Son yarım saatte 7 posta boşalmama rağmen penisim dimdikti. Hayatım boyunca böyle aksiyon dolu bir günüm olmamıştı. Sonra topuklunun ucundan penisimi sokup ‘Şimdi böyle yala’ dedim. ‘Tabi yalarım aşkım’ dedi. Yaşadıklarıma inanamıyordum.

Damlanın gözleri önünde çizmesine boşalmakla kalmamış onu duvara dayayıp sakso çektirmiştim. Ve bana aşkım demişti. Bunlar gerçekten inanılacak şeyler değildi. Topuklusuna penisimi geçirdiğim şekilde bana sakso çekerek de 2 posta boşaldım. Hayatımın boyunca o kadar çok boşalmamıştım. Tam 9 posta üst üste. Tüm bunlar bittikten sonra ise normal takılmamıza devam ettik. İkimiz için de sıra dışı bir deneyim olmuştu. Halen Damla ile konuşuyorum ve aramız çok iyi. Bazen buluşuyoruz o geliyor ben gidiyorum aramız halen süper. Tam bir just friend ilişkisi. Arkadaş olarak takılıyor ama yeri geliyor birbirimize çılgın fanteziler yapıyoruz. Bu şekilde işte hayat sürüyor yaşamaya devam 🙂

Kategoriler: Canlı Sex Sohbet Hattı