❤️Gay Sohbet Hattı❤️️

Kadının Benimle Uğraşma Sebebi Beni İstemesiymiş

Kadının Benimle Uğraşma Sebebi Beni İstemesiymiş Çalıştığım gazetede beni kendi bölümünden diğer yere tayin  ettiklerinden beri bayanla birebir iletişim halindeyim yaptığım haberleri ve fotoğrafları direk ona verip onun onayı olursa yayınlanıyordu eskiden o sorumluluğum yoktu fakat bundan sonra bayanla direk muhatap olmak beni hem kasmış hemde zorluyordu geceleri tek bardak afiyet içkim bundan sonra şişenin dibini bulana kadar gidiyordu yine yaptığım bir bilgiyi takdim etmek maksadıyla son sırayı beklemiştim bundan sonra dolmuştum Nihayet editörümün hoşuna giden bir şey yapabilmiştim sonunda… Bir zaman onu sakso çekip haz girdaplarında uçurduktan sonra, yavaşça ayağa kalkıp fermuarını indirdim. Pantolonum ayaklarımın dibine inince, editörüm yarrağımı heves etmiş olmalı ki, dönüp baktı, iriliği gözlerini kamaştırmıştı

Mature sex hikayeleri Nedir?

Oh! … Onu bana sok, lütfen çabuk… Diye inlemeye başladı. Eh, metin işlerinin günlük haber toplantısına çok bir vakit kalmamıştı… Yağma yok editör hanım, şuan biraz da sen yalvar bakalım dedim içimden… Yarağımı gövdesinden anlayarak amının dudaklarına sürtmeye başladım

Kadının Benimle Uğraşma Sebebi Beni İstemesiymiş Nedir?

Editörüm hazdan perişan olmuştu. Yarrağımı amının çevresinde dolaştırdıkça bacaklarını güzelce aralayıp içine girmemi bekliyor, sokmadığımı görünce de kalçalarını titretip, Hadi sok şunu, ne olursun, hadi diye inleyip yalvarıyordu

Kadının Benimle Uğraşma Sebebi Beni İstemesiymiş Neden Kullanmalıyız?

Yarrağımı amının çevresinde dolaştırdıkça bacaklarını güzelce aralayıp içine girmemi bekliyor, sokmadığımı görünce de kalçalarını titretip, Hadi sok şunu, ne olursun, hadi diye inleyip yalvarıyordu. Eh, kök söktürme sırası şuan bana gelmişti, yarağımı arka çekerek tempoyu düşürdüm. Ne olursun beni sik, sonra her istediğini yapacağım… Hadi sok onu bana ne olursun… Ben keyiften gülümsüyordum, Hah, şöyle imana gel bakalım dedim içimden kendi kendime, fakat gene de yarağımı sokmamakta inat ettim. Sabrı tükenen editörümüz, aniden hızla arkaya dönüp beni omuzlarımdan itip sandalyenin üstüne oturttu ve asla zaman kaybetmeden ata biner gibi kucağıma oturdu. Tabi bu sırada eliyle yarağımı kavrayıp içine almayı da ihmal etmedi. İki eliyle de boynuma sarılıp kucağımda sikimin üstüne inip kalkmaya başladı. Her durumda editör olduğunu belli etmese olmaz adeta. İşte gene insiyatif ona geçmişti. Üzerime hızla inip kalkıyor, dilediğince siktiriyordu kendini. Bir mola titrediğimi görünce boşalacağımı anladı, derhal eliyle yarağımı kökünden kuvvetlice sıkıp, Sakın içime fışkırayım deme, sebebi ben daha doymadım dedi. Düzgün söylüyordu, onca sikilmesine karşın henüz gelmemişti. Bu sırada ben de boş durmuyordum. Bluzunun iki düğmesini çözüp ortaya çıkan bembeyaz memelerine yumulup öpmeye, sakso çekmeye başladım. Bazen de ince belinden tutup üstüne oturup kalkmasına yardım ediyordum. Aniden gözleri baygınlaşarak kucağıma yığıldı, bayıldı umdum, meğerse orgazm oluyormuş. Az sonra yüzüme gülerek, Ben doydum dedi. Öyleyse dizi bana gelmişti. Onu kucağımdan ittim, arkasına geçip kalçalarını kavradım, elleri ile sandalyeye tutunup kıçını güzelce geriye düzgün çıkardı. Yarağıma vajinasına yerleştirip hepsini içine kökledim. Biraz evvel Doydum diyen editörüm, yeni baştan haz çığlıkları atmaya başlamıştı. Bundan sonra benim de boşalma zamanım gelmişti, kasıklarından güzelce kendime düzgün çekip spermlerimi içine yollamaya başladım. Spermlerimin sıcaklığını içinde hisseden editörüm bir defa daha boşalmıştı. Full o sırada dahili telefon çaldı. Sekreter Demet, metin işleri toplantısının başlayacağını haber veriyordu. Editörüm aceleyle üzerini düzeltip makyajını tazelerken odadan çıktım. Sekreter Demetin önünden geçerken, Demet, Hayrola, ne toplantısıydı bu? Dedi anlamlı anlamlı gülümseyerek. Ne oldu ki? Diye sordum elimde olmadan. O gene gülümseyerek, asla canım, sabahın bu saatinde pek hususi konuşma yapmazdınız da… Heves ettim. Neredeyse toplantıya yetişemiyordu dedi.


Hemen Aramak İster misin?

003225889597 İçinizden geldiği gibi konuşabileceğiniz eşsiz gay sohbet hatlarının tadını çıkarmaya tek bir numara kadar uzaksınız sadece.İlk hamleyi yapmak ve numaraları aramak, size beraberinde eşsiz bir boşalma deneyimi katacaktır. Karşınızda sizlerle konuşmayı iple çeken partnerleriniz tadılmaya değer bir sanal sevişme sunacaklar.

Kadının Benimle Uğraşma Sebebi Beni İstemesiymiş Hakkında?

Onun bir şeylerden şüphelendiğini anlamıştım fakat aldırmadım, servisteki masama geçip vakit öldürmeye başladım… Daha toplantı bitmemişti, bir mola çaycı Hüseyin yanıma geldi, Müjdemi isterim dedi. İçeride sizin editör seni bir övüyor ki, hayret edersin ağabey.

Sohbet Hattı

7/24 Arayabilirsiniz

Sohbet Hatlar

Sex Hattı ile Zevki Tadacaksınız

Yalnız kadınlarla sex hattı servisinde en uygun fiyata seks yapmak sanaldan boşalmak whatsapp üzerinden canl boşalmak görüntülü arayıp birlikte karşılıklı daha önce tadına varılmamış şeyleri gerekleştirmek için daha ne bekliyorsunuz. Hemen arayın ve cinselliğin size kattığı en güzel yeteneğinizi taş gibi bir manita ile gereğe dönüştürün.

Kategoriler

Gay Sohbet Tadını Çıkarın!

Ülkemizde yoğun bir şekilde ilgi duyulan gay sohbet yapabilmek için ihtiyacınız olan her şey buradaki numaralarda.Sitemizde yer alan sex hattı servisi sayesinde istediğiz gay sohbetlerine katılabileceksiniz. Sohbetin tadını çıkarabileceğiniz, asla telefonu kapatmak istemeyeceğiniz sohbet numaraları için dakikası uygun fiyata konuşmaya başlamak için numaraları tıklayıp aramaya başlamanız yeterlidir. Keyifli cinsel sohbetlerin tadını çıkarabileceğiniz nadide ortamlardan bir tanesi.

Tıkla Ara