❤️Gay Sohbet Hattı❤️️

Seninle

Seninle Güncel çıkmış ve yatağa yüzükoyun serilmişsin. Dizlerinin arkasından başlayıp, boncuk boncuk kalmış su damlalarını dudaklarımla birleştirerek geliyorum yukarılara düzgün

Ensest Hikayeler Nedir?

Çıktıkça yüzüme alevler vurmaya başlıyor. Fazla şehvetli olduğunu hissediyorum ve kalbim yerinden çıkacak gibi

Seninle Nedir?

Tatlı kavislerine öpücükler kondura kondura beline kadar geliyorum. Ve dilimi gezdirerek ensene kadar zig zaklar çizdim

Seninle Neden Kullanmalıyız?

Ve dilimi gezdirerek ensene kadar zig zaklar çizdim. Sonra sabırsızlandım ve vücudumun bütün ağırlığını üzerine yayarak ensene ufak bir ısırık attım. İşte o ısırıktan sonra, kendini yatağa salıp bırakmış ıslak hoş, biraz canlanıyor, dönüyor. Vucudumuzun her noktası birbirine değerken, evvel gözlerimiz öpüşüyor. Alt dudaklarına ufak bir öpücük. Ve gerisinde sıcak bir öpüşme. Ensenden hala ıslak saçlarını kavrıyorım ve kafası nazikçe geriye atıyorum. Boynundan kulak memelerine kadar geliyorum ıslak ıslak öperek. Teninin bu normal kokusunu doyasıya kokluyorum bir yandan. Ve git gide aşağılara iniyorum. Canlı göğüslerine süzüldüğümde titrediklerini farkediyorum. Uçları dimdik olmuş şehvetten. Dişlerimin arasında ovalıyorum nazikçe. Sonra dudaklarımla, çekip bırakıyorum. Dilimle ufak darebelerin peşinden olanca gücümle emiyorum onları. Aaltımda kıvranırken titreyen başka göğsünü derderst edip sertçe ovalıyorum. Ağzım sonuna kadar aleni doyumsuzca içime çekerken onları, içeride dilimlede tokatlıyorum uçlarını. Ve iki göğsünün arasına sokup kafamı, ellerimle yanlarından baskı yapıyorum. Gömüldüm, soluk alamıyorum göğüslerinin arasında soluk kesici anlardan sonra, dilimle darbeler atarak göbeğine iniyorum. Çevresinde gezinip, meydana bir öpücük konduruyorum. Her dokunuşumda kasılıyorsun. Kalçalarının hafif dans edişi beni oraya çağırıyor. Ellerimle sıkıcı kavrayıp kalçalarını kadınlığına düzgün geliyorum. Evvel baldırlarının bitiminden dilimi sonuna kadar çıkartıp yalıyorum. Bir çiçek gibi açılmış karşımda, sıcaklığı yüzüme vuruyor. Dudak uçlarımla kadınlığının dudaklarını çekip aralıyorum. Bızırına küçükdarbeler atıyorum dilimle. Sırılsıklam olmuşsun güzelim. Şehvet kokuyorsun. Vakumluyorum güzelce bızırını. Ve dilimi gezine gezine içine düzgün sokuyorum. Biraz daha. Biraz daha… .şuan içinde gezinirken deli gibi, ellerimle canlı göğüslerini hunharca mıncıklıyorum. Daha da içine girmek istiyorum. İnlemeler ve kalçanın dansı beni güzelce delirtti. Kemikleşmiş durumda şimdi. Fakat bu kadar arzuya nasıl dayanılır. Bundan sonra içine girmek istiyorum… …Dilim sonuna kadar haricinde, kadınlığını baştan sona sonkez tadıp, ıslak ıslak yukarılara çıkıyorum yeni baştan. Göbeğine, teker teker göğüslerine ve en son dudaklarına bir öpücük kondururken, erkekliğim de ateşinle burun buruna geliyor. Vucudumdan ayrılıp içine girmek istiyor adeta. Bir elimle tutup, kafası kadınlığında bir aşağı bir yukarı gezdiriyorum. Suyunla onu da sırılsıklam ettim. Yavaşça kafası sokuyorum içine. Ne kadar ateşli ve ıslak. Çekiyorum… Gene giriyorum biraz daha derine, şuan daha dar ve sıkı. Ve büsbütün giriyorum içine. Oyle kavradı ki maksadıyla onu, asla bırakmayacak gibi. İç güdüsel birkaç gidip geliyorum fakat arzum hep içinde kalmak. Kalçalarından kavrıyorum seni ve dizlerimin üstüne kalkarken, onlarıda kaldırıyorum. Yarı kafa aşağısın şuan. Kalçalarından güzelce kendime çekiyorum ve onlarda kıvrımlarla dans ediyor.


Hemen Aramak İster misin?

003225889597 İçinizden geldiği gibi konuşabileceğiniz eşsiz gay sohbet hatlarının tadını çıkarmaya tek bir numara kadar uzaksınız sadece.İlk hamleyi yapmak ve numaraları aramak, size beraberinde eşsiz bir boşalma deneyimi katacaktır. Karşınızda sizlerle konuşmayı iple çeken partnerleriniz tadılmaya değer bir sanal sevişme sunacaklar.

Seninle Hakkında?

Daha da çekiyorum seni, adeta içinde organlarına değiyorum. Ve durmadan dans ettirdiğin kalçaların ve o ritmle çıkardığın inlemeler beni olağan üstü çıldırtıyor.

Sohbet Hattı

7/24 Arayabilirsiniz

Sohbet Hatlar

Sex Hattı ile Zevki Tadacaksınız

Yalnız kadınlarla sex hattı servisinde en uygun fiyata seks yapmak sanaldan boşalmak whatsapp üzerinden canl boşalmak görüntülü arayıp birlikte karşılıklı daha önce tadına varılmamış şeyleri gerekleştirmek için daha ne bekliyorsunuz. Hemen arayın ve cinselliğin size kattığı en güzel yeteneğinizi taş gibi bir manita ile gereğe dönüştürün.

Kategoriler

Gay Sohbet Tadını Çıkarın!

Ülkemizde yoğun bir şekilde ilgi duyulan gay sohbet yapabilmek için ihtiyacınız olan her şey buradaki numaralarda.Sitemizde yer alan sex hattı servisi sayesinde istediğiz gay sohbetlerine katılabileceksiniz. Sohbetin tadını çıkarabileceğiniz, asla telefonu kapatmak istemeyeceğiniz sohbet numaraları için dakikası uygun fiyata konuşmaya başlamak için numaraları tıklayıp aramaya başlamanız yeterlidir. Keyifli cinsel sohbetlerin tadını çıkarabileceğiniz nadide ortamlardan bir tanesi.

Tıkla Ara